Otázky a odpovede

Čo odporúčate na čistenie krištáľových lustrov?

Vhodný prostriedok na čistenie lustrov je Kron-leuchter Reiniger, ktorý môžeme odporučiť. Má výborné čistiace vlastnosti a je nenáročný na údržbu. Cena jedného čistiace prostriedku sa pohybuje okolo 14,- EUR.

Opravujete krištáľové lustre?

Ano, naša spoločnosť sa zaoberá aj opravou a čistením krištáľových lustrov. Robíme komplet rekonštrukciu či už elektro kabeláže, kovovej montúry a samozrejme aj sklenených dielov, ktoré vieme doplniť za pôvodné alebo vymeniť za nové časti.

Predávate náhradné diely na krištáľové lustre?

Ano, predávama aj jednotlivé náhradné diely na krištáľové lustre, či už sa jedná o sklenené ovesky, sklenené misky, sklenené vázy, sklenené krytky objímok a iné diely.

Je v cene tovaru preprava z Čiech na Slovensko?

Ano, v cene tovaru je preprava od výrobcu na sklad Levice, ale nie je cne zo skladu Levice primo k zákazníkovi. Tu sa jedná už o ceny EXW Levice.

Využívate zásielkovú službu ?

Ano, využívame aj zásielkovú službu na prepravu tovaru k zákazníkovi. Túto prepravu si hradí zákazník a je premietnutá vo faktúre.

Sú vaše výrobky certifikované?

Ano, na všetky výrobky máme Certifikáty od výrobcu alebo Prehlásenia o zhode podľa platnej legislatívnej úpravy.

Súčasťou lustrov sú aj žiarovky?

Nie , žiarovky nie sú súčasťou lustrov. Zákazník si žiarovky môže vybrať zo širokej ponuky. Výnimkou sú len svietidlá so žiarovkami typu "G".