Krištáľové lustre od firmy PRECIOSA

Krištáľové lustre tradičnej českej výroby

Už v roku 1724 sa začali vyrábať lustre v kamenicko-šenovskej oblasti v severných Čechách a tam sa začína história Preciosy. Spoločnosť Preciosa – Lustry, sídliaca v Kamenickom Šenove dnes patrí k najväčším výrobcom klasických aj moderných svietidiel na svete.
Svietidlá z Preciosy harmonicky spájajú tradíciu s modernou technológiou. Pri výrobe svietidiel používa vysoko kvalitné materiály ako je mosadz, bronz a drahé kovy, vrátane 24 kar. zlata.

Svietidlá sú ovešané vysoko kvalitnými krištáľovými ovesmi, ako je:
PREMIUM – strojne brúsené ovesy s obsahom kysličníka olova do 30%
STANDRAD – brúsené ovesy s obsahom kysličníka olova do 24%
TRADITIONAL – bezolovnaté ovesy v historickom štýle

PRECIOSA LUSTRY a.s.
Nový Svět 915
Kamenický Šenov
 

Krištáľové lustre TITANIA LUX


Krištáľové lustre od firmy Titania Lux s.r.o.


Je to rodinná firma, ktorá vyrába, montuje a dodáva bytové a interiérové svietidlá. Keďže lustrové montúry kompletne vyrába vo vlastných zariadeniach s plne zvládnutou technológiou, sú schopní vyhovieť aj najnáročnejším zákazníkom. Zaisťujú vybavovacie akcie od samotného návrhu podľa želania zákazníka. Sklenené ovesy nakupujú priamo od svetových výrobcov najvyššej kvality ako je PRECIOSA alebo Swarovski ( 30% olovnatý krištáľ) , ale aj bezolovnatý krištáľ v celobrúsenom prevedení.Krištáľové misky a vázy sú ručne vyrábané či už brúsené, mačkané, fúkané, ovíjané, zdobené, maľované aj strojne lisované.

Titania Lux s.r.o.

Betlemska 23

468 22  Železný Brod